Kominki z obudową

Stawiamy nie tylko na najwyższą funkcjonalność i komfort obsługi, ale również na takie aspekty, jak doskonała estetyka, a przede wszystkim: absolutny realizm. Aby to osiągnąć wzbogaciliśmy naszą ofertę o kominki z obudową, które sprawiają, że konstrukcja jeszcze lepiej sprawdzi się w każdym salonie, sypialni czy też kuchni. Oferujemy modele wykonane z zarówno polskich, jak i egzotycznych gatunków drewna - w tym z orzecha, wenge oraz dębu. Przygotowane zostały także rozwiązania z antracytu, kamienia oraz innych wytrzymałych, acz atrakcyjnych wizualnie materiałów w wielu wariantach kolorystycznych.

Poniżej znajdą Państwo elektryczne kominki z obudową, które nie tylko doskonale się prezentują, ale również nie zapewniają wysokich rachunków nawet podczas regularnej, długiej eksploatacji. Zostało to osiągnięte poprzez wykorzystanie energooszczędnej technologii LED, która pozwoli Państwu cieszyć się najwyższym realizmem, jednocześnie nie obawiając się znaczących kosztów. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnym wzornictwem oraz kolorystyką w celu dobrania najodpowiedniejszego modelu dla Państwa domu.

W każdym domu powinno być przytulnie - a osiągnąć można to z łatwością poprzez wykorzystanie łudząco realistycznych płomieni, które zapewniają produkty z tej kategorii. Oferujemy rewolucyjne elektryczne kominki z efektem 3D, które pozwolą Państwu cieszyć się walorami estetycznymi, jakie zapewnia tego rodzaju konstrukcja. Jednocześnie mieszkańcy nie będą zmuszeni do regularnej wymiany opału, dbania o czystość zabudowy oraz przeprowadzenia innych prac konserwacyjnych i pielęgnacyjnych. Wystarczy wybrać jeden z dostępnych poniżej modeli i cieszyć się niezliczonymi korzyściami!

Dzięki zastosowaniu wielowarstwowych efektów płomieni o żywych barwach, nasze elektryczne kominki z efektem 3D zachwycą nie tylko wszystkich mieszkańców, ale również i gości. Jednakże nasze produkty są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również nie wiążą się z wysokimi kosztami eksploatacji - jest to możliwe dzięki zastosowaniu energooszczędnej technologii LED. Dla zwiększenia komfortu eksploatacji w modelach zastosowano wyświetlacze funkcji LCD, a także elektroniczny timer. Zapraszamy do wybrania spośród dziesiątek modeli producenta ClassicFlame - zapewniamy gwarancję na aż 36 miesięcy!

AFLAMO Kominek Elektryczny KEMI AFLAMO Kominek Elektryczny KEMI
Producent: Aflamo
Cena: 2 099,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl